Ogólne warunki handlowe

1) Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolorystyka i wzornictwo produktu finalnego mogą nieznacznie odbiegać od zdjęć prezentowanych w ofercie.

2) Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

3) Ceny aktualne do 31.12.2020.

4) Ceny nie zawierają kosztów transportu – koszt transportu kalkulowany jest indywidualnie pod konkretne zamówienie. Z uwagi na specyfikę naszego asortymentu wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku.

5) Koszty transportu nie będą naliczane w przypadku odbioru własnym transportem z fabryki firmy Karmello w Bielsku-Białej, ul. Gen. St. Maczka 9, po uprzednim uzgodnieniu.

6) Realizację zamówienia rozpoczynamy po ustalenia wszystkich szczegółów, otrzymania uzupełnionego formularza zamówienia oraz zaksięgowaniu 100% przedpłaty.

7) Termin realizacji zamówień ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, biorąc pod uwagę kolejność zamówień oraz możliwości produkcyjne firmy KARMELLO.

8) Wszystkie opakowania naszych produktów są sygnowane logotypem Karmello Chocolatier i nie ma możliwości usunięcia tego logotypu z żadnego opakowania.

9) Do zestawów z personalizowanym nadrukiem na czekoladkach doliczana będzie jednorazowa opłata w wysokości 50,00 zł netto / grafikę – koszt przygotowania przesłanego logo do nadruku na czekoladkach. Nie ma również możliwości dobierania koloru nadruku wg wzornika Pantone lub CMYK, RGB. W przypadku wybrania tej opcji, zastrzegamy, że druk na produktach spożywczych nie gwarantuje wiernego odwzorowania graficznego i kolorystycznego przesłanego pliku.

10) Do zestawów z nadrukiem na opakowaniach doliczana będzie jednorazowa opłata za kliszę w wysokości 50,00 zł netto za każdy użyty do nadruku kolor. Maksymalna ilość kolorów do nadruku to 3, ze względu na fakt, iż wykonywane są metodą sitodruku. Nie ma również możliwości dobierania koloru nadruku wg wzornika Pantone lub CMYK, RGB.
Koszt nadruku na pudełkach firmy Karmello kształtuje się w następujący sposób:
- 2,44 zł netto każda sztuka nadruku dla ilości 50-200,
- 2,03 zł netto każda sztuka nadruku dla ilości 201-1000,
- 1,63 zł netto każda sztuka nadruku dla ilości powyżej 1000 sztuk.
Ceny nadruków 2 i 3 kolorowych to wielokrotności cen nadruku jednokolorowego.
Wykonujemy jedną bezpłatną wizualizację z możliwością 1 zmiany po jej otrzymaniu, kolejne wizualizacje są płatne 50,00 zł netto za każdą.

11) Nie oferujemy pakowania zakupionych zestawów w ozdobne opakowania prezentowe.

12) Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

13) Po opłaceniu zamówienia co jest równoznaczne z potwierdzeniem wszystkich ustaleń nie ma możliwości dokonywania zmian w zamówieniu.

14)Poszczególne czekoladki i pralinki w zależności od rodzaju zawierają następujące substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji: GLUTEN; JAJA; ORZESZKI ZIEMNE; SOJĘ; MLEKO; ORZECHY, TJ.: MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE, ORZECHY WŁOSKIE, ORZECHY NERKOWCA, ORZESZKI PEKAN, PISTACJE; NASIONA SEZAMU; DWUTLENEK SIARKI.

15) Obowiązkowe informacje na temat poszczególnych czekoladek i pralinek, które na Państwa życzenie będą wchodzić w skład zestawu, w tym szczegółowy wykaz składników są dostępne na stronie internetowej www.karmello.pl. Przed ostatecznym dokonaniem zakupu prosimy, dla Państwa bezpieczeństwa, zapoznać się z powyższymi informacjami.