EN

White Cube For Mother

A special occasion

Out of stock

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

For a gift

Extremely classic lines of elegant packaging, filled to the brim with chocolate perfection from Karmello, is a recipe for a perfect gift for your beloved mother. The set includes carefully composed products constituting a cross-section of our offer, which will allow the recipient of the set to go on a sweet journey among the magical flavors of Karmello Chcolatier.

The cube gift box includes:

 COLLECTION OF EXCLUSIVE CHOCOLATES WITH A BAND, KARMELLO BLEND COFFEE 250G, EXCLUSIVE CHOCOLATE, STUDENT COOKIES, CHOCOLATE-COVERED NUTS 300G, CHOCOLATE 50G.

 

Expiry date (months) 6
Approximate weight (grams) 1060
Package dimensions (cm) 18x18x18
Szukam prezentu rodzaj
Szukam prezentu smak
image4454

Reviews (0)

Add your review

We haven't received a review yet. Do you like it?

Fast delivery

Safe payment

Guarantee of quality