EN

White Cube Set With Coffee

For the Connoisseur

Out of stock

Oferta okazjonalna, tymczasowo niedostępna

Poniższe słodkie upominki stanowią przykładową, poglądową ofertę, jaką przygotowujemy z myślą o poszczególnych świętach i wydarzeniach okolicznościowych. Za każdym razem, uzupełniamy ją o nowe i jeszcze pyszniejsze pralinki i czekoladki na święta. Zapraszamy do składania zamówień w okresie poprzedzającym konkretne święto bądź szczególną okazję. Jeśli już teraz szukają Państwo pomysłu na słodki upominek - zachęcamy do zapoznania się z czekoladowymi pomysłami na prezent, które znajdują się na stałe w naszej ofercie.

For a gift

The extremely classic lines of the elegant packaging, filled to the brim with chocolate excellences from Karmello, are a recipe for the perfect gift for a loved one. The set includes carefully composed products that constitute a cross-section of our offer, which will allow the recipient of the set to go on a sweet journey among the magical flavors of Karmello.

The cube gift box includes:

KARMELLO COLLECTION COFFEE, KARMELLO COFFE BLEND 250G, CHOCOLATE-COVERED FRUIT 300G, CHOCOLATE 50G, STUDENT BISCUITS 150G , EXCLUSIVE CHOCOLATE.
Expiry date (months) 6
Approximate weight (grams) 1045
Package dimensions (cm) 18x18x18

Reviews (0)

Add your review

We haven't received a review yet. Do you like it?

Fast delivery

Safe payment

Guarantee of quality